1024 683 יוסי שאול מעצב פנים

עיצוב משרדי ליצירת רושם ראשוני חיובי

יצירת רושם ראשוני חיובי באמצעות עיצוב משרדי

כאשר לקוח פוטנציאלי נכנס למשרד שלכם הוא יגבש דעה על העסק שלכם תוך שבע שניות בלבד. בין אם דעה זו תהיה חיובית או שלילית, היא תתבסס במידה רבה על העיצוב ועל האווירה הכללית במשרד.

עיצוב המשרד – למה הוא חשוב?

בני אדם משתמשים בחושים שלהם כדי ליצור דעות על כל דבר, החל מבגדים, דרך מאכלים וכלה בלוק של המשרד. עיצוב משרדי מושך מבחינה אסתטית ישפיע לטובה על הרושם הראשוני יותר מאשר חלל עמוס ומבולגן. עיצוב משרדי יכול להשפיע גם על המורל והפרודוקטיביות של העובדים במקום העבודה.

אגב, זה נכון גם לגבי עיצוב ׳נקודת המכירה׳ שלכם שעושה שימוש ב׳דלפק פופאפ׳ מהודר שייצור רושם ראשוני מעולה שהוא חיוני למשיכת צרכנים רבים יותר. לבחינת רעיונות שונים לדלפקים לחצו כאן.

יצירת רושם חיובי

דרכים שונות יכולות להוביל לעיצוב משרד שיעשה רושם ראשוני חיובי. עם זאת, הכול מתחיל במותג שלכם. איזו אווירה אתם משרים על הלקוחות, העובדים והמבקרים כשהם מזהים את המותג שלכם? מיהו קהל היעד המושפע מהמותג שלכם? האם המותג פונה לקהל אופנתי, מזדמן, אלגנטי, אנרגטי וכו׳? 

לאחר זיהוי הרגשות וסוג הקהל של המותג שלכם, ניתן יהיה להתחיל ליצור עיצוב משרדי המשלב תכונות הפונות לקהל זה. 

בנוסף, כמו רוב המותגים, גם אתם כנראה לא פונים לקהל יחיד. לפיכך, יש להניח שתזהו עד 3 תכונות עיקריות בקהל שלכם. למשל: אם אתם משרד נדל״ן שפונה בעיקר ללקוחות יוקרתיים, עיצוב המשרד שלכם צריך לפנות לקהל זה, ולכלול, לדוגמה רצפת עץ אמיתי, ריהוט משרדי מהודר, כסאות ארגונומיים יוקרתיים, צמחים ירוקים, ויצירות אומנות מושכות עין. בקיצור, עיצוב המשרד שלכם צריך להתאים לסוג הקהל אליו פונה המותג שלכם.

טיפים לעיצוב אזור קבלת האורחים במשרד

אזור הקבלה הוא לב לבו של הארגון שלכם והמקום הראשון אליו מגיעים האורחים והמבקרים שלכם, להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב אזור קבלה מזמין, נעים ונוח.

  • האסתטיקה באזור הקבלה יכולה להגביר את היוקרה ולשקף את זהות הארגון. נסו לשלב באזור זה כמה פרטים עיצוביים, כמו קיר שעליו תלויה יצירת אומנות מושכת לב, שהמבקר הסקרן לא יוכל להתעלם ממנה. 
  • עיצוב הרמוני, חדשני, יצירתי ומקצועי של אזור הקבלה מסייע ליצירת מרחב מאוחד, שהוא חיוני ביותר ליצירת רושם ראשוני חיובי. 
  • אין היום משרד ללא טכנולוגיה, אז למה לא להשתמש בה כדי לשפר את תדמית החברה? לדוגמה, שילוב של מסכים שטוחים יכולים לשמש להצגת מידע רלוונטי או לעזור לאורחים הממתינים באזור הקבלה, להעביר את זמנם בנעימים.
  • ניתן להשתמש בלוגואים מותאמים אישית ולשלב אותם באזור הקבלה, כדי להוסיף לחלל סגנון, פונקציונליות ונוחות שירשימו את המבקרים שלכם. 
  • שימוש בתאורה נאותה יגביר את ההשפעה של הרושם הראשוני. התאורה יכולה ליצור גם תחושה מסוימת של יצירתיות, פתיחות ואושר בסביבת העבודה.

 נכתב בשיתוף >> https://www.allprint.co.il/